Geri

Kurs 101 Projesi Nedir ?

Kurs 101 Projesi E-ticaret üzerine kurulu uzman kadrosu ile siz değerli öğrencilere yol haritası çizerek çıkmış olduğunuz bu süreçte doğru yöntemlerle yurt içi ve yurt dışı pazarına sizi hazırlıyoruz..

1400
Öğrenci Sayısı
5
Eğitim Başığı
3
Eğitmen
1245
Eğitimi Tamamlayan Öğrenci Sayısı

Kurs 101 Ekibi Olarak Tüm Süreçte Yanınızdayız

Kendi İşimin Patronuyum '' sözünü benimseyen girişimciler olarak tek bir çatı altında buluşuyoruz.

Biz Kimiz?

Uzun süredir E-ticaret , E-ihracat ve Dijital pazarlama sektörlerinin içinde bulunan uzman eğitmenlerimizi bir araya getirdik. Siz değerli öğrencileri, Dijital Pazarlama dünyasına hazırlamak için yüksek motivasyon ile çalışıyoruz.
Detaylı Bilgi

Misyon & Vizyon

Misyon : Siz değerli öğrencilerimizin öncelikle ek gelir elde etmesini sağlamak ve zamanla ek gelirin miktarını arttırarak sizleri profosyonel e-tüccar yapmak, hayal ettiğiniz hayata, çok geç olmadan ulaşmanızı sağlamak. Vizyon: Binlerce öğrencimiz ile kocaman bir aile olmak. Binlerce kişinin sürekli olarak birbirine bilgi, tecrübe ve motivasyon aktarmasını sağlamak en büyük hedefimiz.
Detaylı Bilgi

Nasıl Çalışırız?

Burada öğrencileri en iyi şekilde hazırlayıp sektörde var olmalarını sağlıyoruz. Öğrenciler ile birlikte düzenli zoom görüşmeleri yaparak, pazar yeri ve ürünler hakkında güncel kalıyoruz. Whatsapp üzerinden düzenli paylaşılan ürünler ve toptancı listeleri ise satışlarınızı arttırıcı yöntemlerden sadece bir tanesi.
Detaylı Bilgi

Bütün insanlar girişimcidir. Bir işletme kurmaları gerektiği için değil, yaratma arzusu insan DNA'sında kodlandığı için.

” Reid Hoffman, LinkedIn Kurucusu