Geri

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yapabilirsiniz.
Garanti bank

Furkan Peskütancı

TR90 0006 2001 0400 0006 6378 19

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Evofit Academy Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
Sipariş edilen eğitimler en kısa sürede size teslim edilecektir. Gecikmesi muhtemel eğitim durumunda size bilgi verilecektir.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Eğitimi satın aldığınızda sizinle iletişime geçilecektir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
6) Eğitimler Online olması dolayısı ile iade söz konusu değildir.
Lütfen dikkat ediniz!

Yapmış olduğunuz havale dekontlarınız lütfen bizimle paylaşın.