Geri

EĞİTİME NASIL KATILABİLİRİM?

Anasayfa üzerinde Menüden Eğitimler sekmesinden almak istediğiniz eğitimi seçerek, Kitapçık görselindeki ürünü sepete ekleyerek ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Bu süreçleri tamamladıktan sonra sepeti onaylayın ve ödeme seçeneklerinden birini seçin. 

Ödeme Seçenekleri;

  • Kredi Kartı ile ödeme

Paytr güvencesiyle Kredi Kartı ile 3-6-9-12 ay taksit imkanları mümkün. 

  • Havale / Eft ile Ödeme

İlgili banka hesabına eğitim ücretini gönderdikten sonra banka dekontunu bizimle paylaşın.

EĞİTİMİN FAYDALARI NELERDİR?

Kurs 101 Projesi E-ticaret üzerine kurulu uzman kadrosu ile siz değerli öğrencilere yol haritası çizerek çıkmış olduğunuz bu süreçte doğru yöntemlerle yurt içi ve yurt dışı pazarına sizi hazırlıyoruz..

BİZ KİMİZ?

Uzun süredir E-ticaret , E-ihracat ve Dijital pazarlama sektörlerinin içinde bulunan uzman eğitmenlerimizi bir araya getirdik. Siz değerli öğrencileri, Dijital Pazarlama dünyasına hazırlamak için yüksek motivasyon ile çalışıyoruz.

E-TİCARET NEDİR?

E-ticaret yoluyla para kazanmanın avantajları, evden çalışma imkanı, dünya çapında müşterilere ulaşma imkanı ve kolay bir şekilde büyüme imkanı gibi pek çok faktör bulunmaktadır. Ancak aynı zamanda rekabetin fazla olduğu ve pazarlama ve müşteri hizmetleri gibi alanlarda zaman ve enerji harcamanız gereken yanları da bulunmaktadır.

EĞİTİMLERİ NASIL İZLERİM?

Satın almış olduğunuz eğitim için, Anasayfa üzerinden Eğitimler kısmında satın almış olduğunuz eğitime tıklayarak. Müfredat kısmından başlık ve alt başlıklar olmak üzere videoları izleyebilirsiniz. 

İNTERNETTEN PARA KAZANMAK KOLAY MI?

İnternet, bugünün en büyük işletme alanıdır ve birçok insan için ekstra para kazanma fırsatı sunar. Ancak internetten para kazanmak herkes için kolay değildir. İşte size internetten para kazanmanın kolay ve zor yönleri:

Kolay Yönler:

Evden çalışma: İnternet bağlantısı olan her yerden para kazanabilirsiniz.
Fazla miktarda iş fırsatı: İnternet, pek çok farklı iş fırsatı sunar.
Esneklik: İşinizi kendiniz belirleyebilir ve zamanınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Zor Yönler:

Rekabet: İnternette para kazanmak isteyen birçok insan bulunur ve bu rekabeti kazanmak zordur.
İnternet dolandırıcılığı: İnternette para kazanma fırsatı sunan birçok dolandırıcı vardır ve bu fırsatları tanımak zordur.
Yetenek gerektirir: İnternetten para kazanmak için belirli bir beceri veya yeteneğe ihtiyacınız vardır.
Sonuç olarak, internetten para kazanmak herkes için kolay değildir. Ancak yeteneklerinize ve çalışkanlığınıza göre internetten para kazanma fırsatı sunabilir. Ayrıca, dürüst ve doğru bir şekilde çalışarak internetten para kazanmanın kolay olduğunu da söyleyebiliriz.

DROPSHIPPING NEDİR?

Dropshipping, e-ticaret iş modellerinden biridir ve ürün satışı yaparken ürün stoklamaya gerek duymaz. Üretici veya dağıtıcı ürünleri doğrudan müşteriye gönderir ve satıcı, bu ürünleri stoklamadan veya üretmeden satış yapabilir.

KİMLER E-TİCARET YAPABİLİR?

E-ticaret, herkes tarafından yapılabilir. İşletme sahibi olmak, ürün satmak isteyen herkes e-ticaret yapabilir. Aşağıdaki kategoriler e-ticaret yapmak isteyebilir:

Küçük İşletmeler: Küçük işletmeler, ürünlerini ve hizmetlerini daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırmak isteyebilir.

Freelancerlar: Freelancerlar, hizmetlerini ve ürünlerini internet üzerinden satabilir.

Ev hanımları: Ev hanımları, evde üretilen ürünlerini satabilir veya dropshipping yöntemi ile para kazanabilir.

Üniversite Öğrencileri: Üniversite öğrencileri, boş zamanlarını değerlendirmek isteyebilir ve internet üzerinden para kazanabilir.

Bu sadece birkaç örnektir ve e-ticaret yapmak isteyen herkes, işletme sahibi olması gerekmeksizin e-ticaret yapabilir. Anahtar, ürün veya hizmetinizi tanıtmak, müşteri hizmetleri sunmak ve sürekli çalışmaktır.